ליטיגציה מסחרית
חברות, שותפויות ועסקים
גירושין, מזונות, משמורת
לשון הרע
משפט העבודה
מקרקעין וקבוצות רכישה
פשיטות רגל והפטרים

תחומי התמחות

גירושין, מזונות, משמורת

גירושין, מזונות, משמורת

תחום ,המעמד האישי" כפי שנהוג לכנותו, הנו תחום מורכב מאין כמותו, רב רבדי ורב תחומי, כזה הדורש בשלות, עומק והבנת "חוקי החיים", בצד השליטה בהלכות המשפטיות הרלוונטיות לכול מקרה ומקרה. מדובר בתחום מסקרן ומאתגר, המושך אליו עורכי-דין רבים, מרביתם צעירים מאד, שבחרו לעצמם לעסוק בתחום זה. אין לתמוה על כך שכן כאמור, מדובר בתחום מאד אטרקטיבי ויש אף שיאמרו "סקסי". אלא שבחיים כמו בחיים, סקס (עם או בלי מרכאות) הגם שהוא רכיב מרכזי, לאורך זמן הוא אינו יכול לתמוך לבדו בנטל.

 אדם (גבר או אישה) הנקלע לסיטואציה של גירושין, מוצא את עצמו בדרך כלל בצומת הקשה ביותר של חייו. קצוות עצביו גלויים וחשופים ולעיתים קרובות, הוא (או היא) מונע/ת מיצרים, קנאה, שנאה, נקמה ושאר תחושות ורגשות אנושיים לגמרי. לקוח המצוי בסיטואציה של גירושין, מצוי לפיכך בתקופה מאד רגישה ובדרך כלל אף מאד פגיעה. במשרד רון מיור עורכי-דין, מאמינים כי לקוח כזה, בצד התמיכה המשפטית המיטבית שהוא זקוק לה כדי להגן על האינטרסים שלו ולנצח את קרב הגירושין, זקוק לא פעם ליד מכוונת, שתוביל אותו בבטחה גם לכיוונים אחרים מאלה שחפץ בהם בתחילת הדרך. סמכות שממנה הוא יוכל לשמוע גם דברים אחרים מאלה שהיה רוצה לשמוע.
 
אנו מאמינים לפיכך כי טיפול בלקוח (או לקוחה) בסיטואציה של גירושין, דורש הרבה יותר משליטה מעמיקה בהלכות המשפטיות. בצד הידע והניסיון המשפטי, רצוי שעורך הדין שיטפל בך בדרך הארוכה והמפותלת שעוד צפויה לך, יהיה מצויד בהבנת החיים, בניסיון חיים ובבשלות, שתאפשר לו לראות את התמונה הגדולה ולזהות את הדברים החשובים באמת, עבורך. מישהו שידע איך זה מרגיש ומה עובר עליך. מישהו שהוא אבא בעצמו ואשר חווה באופן בלתי אמצעי את המצוקות שחווה הורה לילדים באשר הוא הורה, מתחילת הליך הגירושין ועד סופו. מישהו, שהצליח לנווט בהצלחה את סיפור הגירושין, שלו.  

מזה כעשור מתמחה עו"ד מיור בדיני המשפחה ומתמקד, מטבע הדברים, בצד הרבדים האישיים המשבריים המאפיינים כול מאבק גירושין או סכסוך ירושה, גם בהיבטים המסחריים - ממוניים שקיימים בכול סכסוך כזה.  

המשרד מתאפיין במקצוענות, יצירתיות, אסרטיביות וטיפול אישי, תוך בחירת המתווה המתאים ביותר לצרכיו האמיתיים של הלקוח (או הלקוחה) בכול מקרה ומקרה.  

איפיונו של המשרד כמשרד בוטיק כאמור, מוצא את ביטויו גם בטיפול בגירושין. עו"ד מיור מטפל באנשים. לא בתיקים. עו"ד מיור בעצמו, מנחה ומעורב בכול מקרה, גם כאשר שגרת הטיפול, מופקדת בידיו של עו"ד אחר במשרד. 

הסינרגיה שבין הכשרתו המשפטית והאקדמית של עו"ד מיור לבין ניסיונו האישי, מהווה יתרון עבור לקוחות המשרד, גם בתחום המעמד האישי. שכן בסופו של דבר, רובן המכריע של המחלוקות בהן נדרשת התערבות משפטית במשפט המשפחה, נסוב על ענייני כספים וממון. חלקן האחר, עוסק בדיני נפשות ממש, כשמדובר בנפשות רכות של ילדים ובנפשות הפגיעות והנסערות של הוריהם המתגרשים. הבנת המארג שהוביל למחלוקת - בצד היכולת המשפטית, יחד, הם מהווים את הנוסחה המנצחת המיושמת בהצלחה עבור לקוחות המשרד. השכלתו והסמכתו של עו"ד מיור כמגשר בסכסוכי גירושין, תורמת אף היא, לגיבושם של פתרונות אפשריים לסכסוך.


 
רון מיור, עורכי דין
ז'בוטינסקי 102 תל-אביב
  טל': 03-6093039   052-6556916
info@majorlaw.co.il
רון מיור, עורכי דין

סטודיו ורד נבון לול שיווק ברשת